Yeşilce Mahallesi, Çelik Caddesi No:41 Kat:2 Kağıthane / İstanbul
+90 212 293 40 23

Hakkımızda

Sağlam KOBI is a disaster preparedness initiative that has been developed in 2013. We deliver training of trainees, as well as coordinate working groups meetings and activities to acquire and share expertise and consultancy from the leading firms regarding their respective sectors.

Sağlam KOBI Projesi

Sağlam KOBİ, şirketlerin, insan kaynaklı ya da doğal sebeplerle ortaya çıkan herhangi bir afete karşı hazırlıklı olmalarını desteklemek amacı ile eğitimler ve bilgilendirme faaliyetleri düzenlenmektedir.

Sağlam KOBİ eğitimleri ve online araç kiti ile firmaların karşılaşması olası tehlikelere karşı çalışanlarını, ürünlerini, verilerini ve markalarını korumaya yönelik adımlar atmalarını sağlamaktadır.

Neden Sağlam Kobi ?

İnsanlık, tarih boyunca afetlere maruz kalmış, olumsuz yönde etkilenmiştir. Bu doğal süreçte altı çizilmesi gereken nokta; afete maruz kalmak değil onunla baş edebilmektir. Sağlam KOBİ projesi, işte tam bu noktada afetlerle nasıl mücadele edileceğini işletmelerle paylaşıyor.

Proje Ortakları

arka-1

Ne Yapar ?

Sağlam KOBİ işletimlere yardımcı olmak için harekete geçer ve somut etkileri olan afetler için somut önlemler sunar. Sizleri güvenli ve sürekli bir iş hayatına hazırlama amacıyla; Afetlere Hazır Bulunmak için 20 Adım, Sağlam Kobi Direnç Testi, Afet Hazırlık Araç Seti, Birebir Eğitimler, Anket ve Mülakat Araştırmaları gibi araçları Sağlam KOBİ hizmetinize sunar.

Hedef Kitle

Sağlam KOBİ olarak ilk hedefimiz, afet coğrafyasında bulunan ülkemiz genelinde farkındalık geliştirmek. Bu farkındalıkla birllikte iş dünyasını afetlere hazırlamak ve sürdürülebilir bir iş hayatı yaratmak hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Bu hedef doğrultusunda afet hazırlık anketleri, daha önce afete maruz kalmış işletmelerle mülakatlar ve birebir eğitimler ile Türkiye’nin dört bir yanında KOBİ’lere yardımcı olacağız.

Sonuç olarak

“En ufak afette hemen kepenk kapatmak istemiyorum. Afetleri suçlamaktan sıkıldım artık ‘hazır’ olmak istiyorum. Sadece sigortaya değil kendi planıma da güvenmek istiyorum. Başka işletmelerle işbirliğine hazırım. İşletmemin iş sürekliliği olsun istiyorum” diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizimle iletişime geçin.

Proje Danışma Kurulu